Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Pogodna, Cesarzowice, dolnośląskie

  • 1 449 000 zł
  • 159,70 m²
  • 9 073,26 zł/m²

Zdjęcie

Daria Gądek

Skontaktuj się

Dom

Pogodna, Cesarzowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 449 000 zł

159,70 m²

9 073,26 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 449 000 zł 159,70 m² 9 073,26 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
151 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

151 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 449 000 zł (9 073,26 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Cesarzowice)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 159,70 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: bloczki
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 151 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: eXp Poland Sp. z o.o., zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 546601

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

CESARSKIE OGRODY - GOTOWE DOMY PREMIUM POD WROCŁAWIEM

Cesarskie Ogrody to kameralne, zamknięte osiedle nowoczesnych domów klasy Premium w Cesarzowicach pod Wrocławiem.

Inwestycja została już oddana do użytkowania możesz kupić gotowy dom bez wielomiesięcznego oczekiwania.

To propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort życia pod miastem z szybkim dojazdem do Wrocławia tylko 5 minut do Oporowa i 8 minut do Bielan Wrocławskich. (...)