Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Cesarzowice

Cesarzowice, dolnośląskie

  • 1 499 000 zł
  • 159,70 m²
  • 9 386,35 zł/m²

Zdjęcie

Beata Filak

Skontaktuj się

Mieszkanie Cesarzowice

Cesarzowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 499 000 zł

159,70 m²

9 386,35 zł/m²

Mieszkanie Cesarzowice

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 499 000 zł 159,70 m² 9 386,35 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 159,70 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie:
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji
Bez podatku PCC

Na sprzedaż dom o niespotykanej architekturze położony w Cesarzowicach. To kameralna inwestycja w zabudowie bliźniaczej. W cenie są aż 2 miejsca postojowe oraz garaż w bryle budynku co daje aż 3 miejsca parkingowe przynależne do domu w cenie.
Inwestycja łączy spokojne, podmiejskie otoczenie z komfortowym dojazdem do miasta.
Do odbioru od ręki. (...)

Agent

Beata Filak

570 003...

570 003 912

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości